Upozornění: Z důvodu ochrany osobních údajů, nejsou zde uvedena plná jména klientů.
Originály referenčních dopisů jsou na vyžádaní k dispozici v obchodním oddělení.

MUDr. Pavel K.

Firmu Swiss management jednoznačně doporučuji, skvěle se postarají o klienta, kdy zejména zdravotníkům moc úřednická práce nesedí a v současné byrokratické době ji neskonale přibývá….. 100 % doporučuji.

MUDr. Pavel L.

Jsem smluvním partnerem společnosti SWISS MANAGEMENT, která zajišťuje pro mé dvě ordinace administrativní činnosti související s provozem zdravotnického zařízení. S poskytovanými službami jsem spokojen a představuje to pro mě lepší využití času pro mé klienty, určitě i úspory nákladů.

MUDr. Marcela B.

Jsem klientem společnosti SWISS MANAGEMENT, a tato společnost pro mne zajišťuje komplexní služby správy mé zubní ordinace. Se službami této společnosti jsem spokojená. Představuje to pro mne velkou úsporu času, energie i finančních nákladů.

MUDr. Tomáš K.

Se službami firmy SWISS MANAGEMENT i s osobním přístupem Ing. KRÁLOVÉ, Ing.CHRISTOPHA ml. i st. musím vyjádřit maximální spokojenost.

MUDr. Hana V.

Jsem spokojená se spoluprací. Hezky se o nás starají. Všechny termíny máme pod kontrolou a firma Swiss vše ohlídá.

MUDr. Zdeňka P.

Hodnocení firmy SWISS MANAGEMENT je z mé strany velice kladné a pro ordinaci přínosné a nedocenitelné. Všichni pracovníci, se kterými jsem v kontaktu, jsou ochotní a vstřícní. Přístup je velmi profesionální a zároveň lidský. Je i velmi trpělivý. Její pomoc s dokumenty a přípravou ke kontrole hygieny byla nedocenitelná. Převedení papírové formy do počítačové nemá chybu. Naší práci v ordinaci to velmi pomohlo.

MUDr. B.

Swiss management mi pomáhá zajistit a uspořádat veškerou dokumentaci potřebnou k provozu ordinace. Všichni zástupci jsou milí a vstřícní. Trpělivě a ochotně spolupracují a postupně tak doplňují vše potřebné.